Eagle Villa
“What a joy to open the blinds in the morning and see such a panorama. Heartbreaking to leave — we adore it!”
— Corinne
“What a joy to open the blinds in the morning and see such a panorama. Heartbreaking to leave — we adore it!” — Corinne



Over Eagle Villa
Onze grootste en meest spectaculaire luxe zwembadvilla heeft vier tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamers, allemaal in aparte gebouwen. Eagle Villa is het kroonjuweel van Villas Sabai Jai en biedt het ultieme in luxe, privacy en natuurlijke schoonheid.
Drie van de slaapkamers hebben kingsize bedden, terwijl de vierde een ruime familiekamer is met zowel een kingsize als een queensize bed — perfect voor gezinnen of groepen die extra comfort en flexibiliteit wensen. Elke slaapkamer is een privé toevluchtsoord met eigen badkamer en directe toegang tot de villagronden.
De villa ligt op een kaap tussen de prachtige stranden van Tian Og en Sai Daeng aan de zuidkant van Koh Tao, met adembenemend panoramisch uitzicht over de Golf van Thailand. Of je nu geniet van zonsondergangcocktails bij het privé infinity zwembad of naar de sterren kijkt vanaf je terras, Eagle Villa biedt een onvergetelijke tropische ervaring.
Met zijn zuidwestelijke oriëntatie geniet de villa van zowel spectaculaire zonsopgangen om bij wakker te worden als prachtige zonsondergangen om je dagen mee af te sluiten. Het zwembaddek leidt direct naar de zee, waardoor het eenvoudig is om te snorkelen, zwemmen of gewoon te genieten van het warme Thaise water.
Galerij
Villa Voorzieningen
- 4 Ensuite tweepersoonsslaapkamers (aparte gebouwen)
- 3 Kingsize slaapkamers
- 1 Familiekamer (kingsize + queensize bed)
- Privé infinity zwembad
- 800 sqm binnen- & buitenruimte
- Panoramisch uitzicht op de oceaan
- Volledig uitgeruste keuken
- Flatscreen TV & DVD-speler
- Gratis snel Wi-Fi
- Dagelijkse schoonmaak & linnenverschoning 1 keer per week
- Meerdere loungegebieden (overdekt & open)
- Eigen massageruimte
- Buitenterras & loungegebied
- Trappen naar de zee
- BBQ faciliteiten
Beschikbaarheid Controleren
Check-in 14:00 · Check-out 11:00
Boek uw verblijf
Neem contact met ons op om de beschikbaarheid te controleren en een persoonlijke offerte te ontvangen voor je verblijf.
Boek NuAndere Villa's
Ervaringen & Diensten
Van onderwateravonturen tot holistische wellness, wij creëren buitengewone ervaringen aan je deur.
Onze Diensten
Transfers, dagelijkse schoonmaak, scooterverhuur en meer — inbegrepen of op aanvraag.
Meer informatie →Eigen duiken & snorkelen
Verken de wereldberoemde koraalriffen van Koh Tao met ons eigen duik- en snorkelaanbod, in onze eigen boten. Pakketten van beginner tot gevorderd.
Meer informatie →Spa & Massage
Geniet van Thaise massage, oliemassage, aloë vera behandelingen en voetmassages zonder de villa te verlaten.
Meer informatie →Wat Gasten Waarderen aan Eagle Villa
Guaranteed "Wow" effect
“What a joy to open the blinds in the morning and see such a panorama. Heartbreaking to leave — we adore it!”
Exceptional
“We are regular guests. Tom takes care of everything and is very friendly. The villas are superbly equipped and have a breathtaking view.”
Paradise
“View, facilities and great care.”
Wow! An exceptional experience in one of the most beautiful places in Thailand!
“The location is perfect! A stunning villa, pampering at the highest level. The host is very kind and takes care of everything. He even took us on a snorkeling tour on his speedboat!”
Exceptional
“Great location, fantastic villa, amazing view.”
Amazing villa, beautiful clean rooms and amazing view
“The view is amazing.”
Veelgestelde Vragen over Eagle Villa
Hoeveel slaapkamers heeft Eagle Villa?+
Hoeveel gasten kan Eagle Villa ontvangen?+
Heeft Eagle Villa een privézwembad?+
Wat is inbegrepen bij een verblijf in Eagle Villa?+

Boek direct — 10% op Huisservices + Meer
Reserveer uw verblijfOntdek Onze Andere Villa's

